مدل شدن شهرزاد مدیری شایعه یا واقعیت ؟

آیا شهرزاد دختر مهران مدیری مدل شده است؟,shahrzad is the daughter of mehran moderated

اخبار بازیگران » چند وقت پیش عکس هایی از شهرزاد مدیری دختر مهران مدیری پخش شده بود که باعث شد شایعه هایی در مورد اینکه دخترر مهران مدیری مدل شده است در فضای مجازی پخش شود.

پس از انتشار این خبر شهرزاد مدیری به این شایعه ها واکنش نشان داد و در مصاحبه ای کوتاه گفت که این خبر صحت ندارد و من در رشته طراحی لباس و مد تحصیل کرده ایم که و همین الان هم در زمینه مد و لباس به عنوان طراح در حال فعالیت هستم نه به عنوان مدل

آیا شهرزاد دختر مهران مدیری مدل شده است؟

مهران مدیری یکی از کارگردان ها و بازیگران معروف در سینما و تلویزیون ایران است و او هم اکنون در شبکه نسیم به عنوان مجری برنامه دورهمی فعالیت دارد برنامه ای که مخاطبین میلیونی دارد و میشه گفت جزو یکی از بهترین برنامه های تلویزیون می باشد.

اخبار بازیگران » آیا شهرزاد دختر مهران مدیری مدل شده است؟

سایت زیبایی و مدل لباس و آشپزی مدیری ,شهرزاد ,مهران ,لباس ,برنامه ,بازیگران ,مهران مدیری ,شهرزاد مدیری ,دختر مهران ,شهرزاد دختر ,اخبار بازیگران ,دختر مهران مدیری منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Get Updated IT Exams Dumps PDF من فروشگاه اینترنتی با سِلف آموز، خودت یاد بگیر آنلاین افت فروشگاه اینترنتی لک . . . . . . . . . . Lakstore