بیوگرافی شایسته ایرانی

شایسته ایرانی و همسرش, بیوگرافی شایسته ایرانی و خانواده اش, shayesteh irani

شایسته ایرانی در ۲ تیر ماه سال ۱۳۵۸ در تهران متولد و اکنون ۳۹ ساله است او فارغ التحصیل رشته نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی است و بعد از اینکه مدرک خود را گرفت کار خود را در رشته تئاتر و نمایش شروع کرد و بعد از آن در کلاس های بازیگری سنماگران جوان شرکت کرد و در سال ۸۴ با بازی در فیلم آفساید به کارگردانی جعفر پناهی کار بازیگری را شروع کرد.

شایسته ایرانی بر خلاف خیلی از بازیگران ایرانی گزیده کار است و هر نقشی را نمی پذیرد. و با اینکه بازیگر با استعدادی است اما به آن محبوبیت و شهرتی که باید می رسید تا به امروز نرسیده است.

ازدواج و همسر

شایسته ایرانی مجرد می باشد و تا به امروز هیچ خبری مبنی بر ازدواج و نامزدی شایسته ایرانی منتشر نشده است.

شایسته ایرانی و همسرش, عکس های اینستاگرام شایسته ایرانی و همسرش

بازی در نقش تراجنسی

شایسته ایرانی در فیلم سینمایی آینه های روبرو نقش یک تراجنسی را بازی می کند نقشی که برای اولین بار در سینمای ایران به تصویر کشیده می شود و او برای اینکه بتواند به خوبی از پس این نقش بر بیاید تصمیم می گیرد با افراد تراجنسی ملاقات کند و نهایتاً توانست به خوبی از پس این نقش با تمام سختی ها بربیاید.

شایسته ایرانی در سریال ستارخان

او در سریال ستارخان نقش دختری بنام نینا را بازی می کند که با بازی خوبش در این سریال بیش از گذشته به شهرت رسید. سریال ستارخان که گزیده ای از سریال ایراندخت می باشد این روزها از شبکه یک سیما پخش می شود و داستان این سریال زندگینامه سردار پر آوازه ایرانی ستارخان است.

علت مهاجرت سام قریبیان به آمریکا چی بود؟ علت مهاجرت سام قریبیان به آمریکا چی بود؟ وقتی ۱۸ ساله بودم کنکور دادم و در رشته مهندسی کامیپوتر دانشگاه آزاد قبول شدم اما .

بیوگرافی شایسته ایرانی بازیگر نقش نینا در سریال ستارخان

از ورود خانم ها به وررزشگاه ها حمایت می کنم

شایسته ایرانی در آخرین مصاحبه اش گفت : با اینکه شخصاً علاقه ای برای رفتن به ورزشگاه و استادیوم ندارم و چالش مهمی برایم نبوده است اما چون ن هموطنم دوست دارند در ورزشگاه هم پای مردان حضور یابند منم از آن ها حمایت می کنم و آرزو می کنم روزی برسد که آن ها هم بتوانند برای تشویق تیم محبوبشان به استادیوم بروند.

همچنین ببینید : مهناز افشار مهدی سلطانیمهتاب کرامتینفیسه روشن

سایت زیبایی و مدل لباس و آشپزی ایرانی ,شایسته ,سریال ,بازی ,ستارخان ,اینکه ,شایسته ایرانی ,سریال ستارخان ,دانشگاه آزاد ,بیوگرافی شایسته ,بیوگرافی شایسته ایرانی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود کلیپ جدید عرشه فولادی ابتکاربنا افزودنی ریز اس ام اس| نمایندگی ارسال پیامک تبلیغاتی Naghmalar نگاه به زیبایی